موتور گيربكس کرانویل پینیون SEW

گيربكس  SEW سري K که با نام SEW Helical bevel gearmotors  هلیکال بول نیز شناخته میشود ، در دو حالت دو استيج و سه استيج دامنه قابل قبولي از نسبت هاي تبديل را ايجاد مي كند. از مهمترين مزاياي گيربكس سري K مي توان به توان بالا (نسبت به سايز گيربكس)، ضد سایش بودن چرخدنده ها، دوره سرویس طولانی مدت، راندمان بالای ۹۰ درصد، كاهش لقي (Backlash) در گیربکس های سه استیج و همچنين امکان ایجاد دور خروجی بسیار پایین اشاره نمود. یکی از مزایای گیربکسهای آویز ابعاد فشرده آنها می باشد که در دستگاه هایی که محدودیت فضا وجود دارد، بسیار پراهمیت می باشد.

الکتروگيربكس کرانویل پینیون SEW را در حالتهای فلنج دار، پایه دار، خروجی شافت، خروجی هالوشافت و شیرینک دیسک تولید می شود که در ادامه به صورت مختصر مشخصات این موارد آورده شده است. از مهمترین کاربردهای گیربکس کرانویل پینیون صنایع معدنی، گیربکس آسانسور و کانوایرها می باشد.

 

فروشگاه درویش در زمینه تامین، خدمات و مشاوره مهندسی در تمامی تیپ های گیربکس کرانویل پینیون آمادگی همکاری با صنایع مختلف را دارد.گیربکس کرانویل پینیون SEW به 4 دسته زیر تقسیم میشود 

 

دانلود کاتالوگ گیربکس SEW

 

کاربردهای گیربکس کرانویل پینیون

گیربکس کرانویل پینیون SEW دارای چرخدنده های مخروطی مارپیچ می باشند و جهت انتقال قدرت در محورهای متنافر مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از مهمترین کاربردهای گیربکس کرانویل پینیون در ادامه آورده شده است.

گیربکس نوار نقاله (گیربکس کانوایر): نوارنقاله ها یکی از رایج ترین مکانیزم های انتقال قطعات و مواد خام در سالنهای صنعتی هستند. مثلا در صنایع سیمان، نوار نقاله جهت انتقال کلینکر، مواد خام و کیسه سیمان استفاده می شود.

عامل محرک نوار نقاله ها الکتروگیربکس می باشد که با توجه به موارد نیاز آن نوارنقاله، می توان از گیربکس هلیکال شافت مستقیم، گیربکس حلزونی و گیربکس هلیکال بول استفاده نمود. از انواع دیگر نوار نقاله می توان به نوار نقاله صنایع دارویی، نوار نقاله صنایع غذایی، نوار نقاله کارتن سازی، نوار نقاله صنایع بهداشتی و … اشاره نمود.

با توجه به طول نسبتا بالای الکتروگیربکس شافت مستقیم و توجه به این نکته که گیربکس عمود بر کانوایر قرار می گیرد، گیربکس شافت مستقیم بهترین گزینه برای کانوایرها نمی باشد اما اگر محدودیت فضا وجود نداشته باشد می توان از الکتروگیربکس شافت مستقیم استفاده نمود.

در برخی از کانوایرها جهت بهینه سازی جانمایی از مکانیزم تسمه پولی برای انتقال گشتاور خروجی گیربکس به نقاله استفاده می شود که در این حالت می توان الکتروگیربکس را در زیر کانوایر قرار داد. در صورتیکه نوارنقاله حامل بار زیادی نباشد، گیربکس حلزونی یکی از گزینه ها می باشد.

تیپقطر شافتحداقل و حداکثر دور خروجی
K372513 الی 352
K47301 الی 302
K573510 الی 124
K674010 الی 269
K77507 الی 193
K87607 الی 194
K97707 الی 176
K107907 الی 143
K1271108 الی 146
K1571209 الی 11
K1671608 الی 81
K1871907 الی 81

به عنوان مثال در صنایع داروسازی از گیربکس حلزونی برای به حرکت در آوردن نوار نقاله ها استفاده می گردد. اما در حالتیکه جانمایی برای طراح اهمیت بالایی داشته باشد و از طرف دیگر کانوایر جهت حمل وزنهای بالا طراحی شده باشد، گیربکس کرانویل پینیون یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

الکتروگیربکس هلیکال بول با توجه به اینکه در جهت شافت خروجی یک تغییر جهت ۹۰ درجه ایجاد می کند، می تواند در راستای نوار نقاله قرار گیرد و فضای خاصی را اشغال ننماید.

گیربکس کرانویل پینیون SEW را با نام گیربکس 90 درجه نیز می شناسند

مشخصات فنی گیربکس کرانویل پینیون SEW

حداکثر گشتاور اعلام شده برای گیربکس پینیون SEW در حدود ۵۰۰۰۰ نیوتون متر است که رقم قابل قبولی است. توان موتور اعلام شده برای آن نیز بین ۰.۱۲ الی ۲۲۵ کیلووات اعلام شده است که بسیار عالی است. در نظر داشته باشید که این محصول در مدل های دو استیج تا ۷۵ نسبت دور و در مدل های سه استیج تا ۱۹۷ نسبت دور را پوشش می دهد. جنس شافت به کار رفته در گیربکس پینیون SEW فولادی بوده و جنس بدنه این محصول چدن است.

گیربکس پینیون SEW جهت بچینگ ها، مورد فولاد، نوار نقاله، سنگ شکن معدن، رستوران گردانها، کانوایرهای صنعتی، شهربازی ها و دستگاه های کشش آهن مورد بررسی قرار می گیرد.

گیربکس کران پنیون SEW

گیربکس کرام پنیون SEW

گیربکس بول یا همان گیربکس bevel

گیربکس ۹۰  درجه SEW

گیربکس هالوشافت SEW

گیربکس کرانویل پینیون SEW

گیربکس شافت بغل SEW

الکتروگیربکس کرانویل SEW

گیربکس کرانویل اس ای دبلیو

الکتروگیربکس ۹۰  درجه SEW

الکتروگیربکس هالوشافت SEW

برای دریافت مشاوره رایگان و استعلام موجودی از طریق چت آنلاین واتساپ در ارتباط باشید

دانلود کاتالوگ گیربکس کرانویل پینیون SEW

سوالات متداول :

انواع گیربکس کرانویل پینیون sew کدام است؟

گیربکس 90 درجه sew یا همون کرانویل پینیون به دسته های اصلی KA K KF KH تقسیم میشود


‫0/5


‫(0 نظر)

کاتالوگ گیربکس کرانویل پینیون رو چطوری میشه تهیه کرد ؟

از طریق همین صفحه میتونید کاتالوگ گیربکس کرانویل SEW رو دانلود و مشاهده کنید


‫0/5


‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)