۷۳ / ۱۰۰ امتیاز سئو

گیربکس آویز  SEW یا شافت موازی سری F  : اگر به دنبال اطلاعات کافی در خصوص گیربکس آویز شافت موازی سری F  هستید ، این مطلب را با دقت مطالعه کنید . در این بخش میخواهیم به معرفی و بررسی جامع این نوع گیربکس صنعتی بپردازیم.

گیربکس SEW  یا شافت موازی سری F از جمله محصولات بسیار با اهمیت و با ارزش در صنایع  گوناگون محسوب می شود . ابعاد این گیربکس بسیار بهینه طراحی شده است که به سبب همین امر در کارهایی که محدودیت فضا وجود دارد؛ بسیار کارآمد می باشد .

گیربکس با سری F ، در سایزها و طرح های گوناگون و متناسب با شرایط نامساعد طراحی و تولید می شوند. شاید دلیل نام گذاری این محصول به خاطر ؛ موازی بودن شافت های ورودی و خروجی است .

این گیربکس در سه حالت نصب پایه دار ؛ فنج دار (B5,B14)  و شافت دار یا هالو شافت در بازار موجود است . از کاربرد های این گیربکس در کانوایرها ؛ جرثقیل ها؛ سیستم های پردازش و جابه جایی مواد و متریال و غیره را  می توان نام برد .

قیمت گیربکس آویز SEW

قیمت گیربکس آویز SEW : جهت خرید گیربکس آویز  SEW  یا شافت موازی سری F ، و همچنین سایر گیربکس ها و الکتروموتورهای ایتالیایی و آلمانی ؛ می توانید با گروه صنعتی درویش نماینده و عامل فروش برترین برندهای اروپایی تماس حاصل فرمایید .

اما از مزیت های گیربکس آویز  SEW  یا شافت موازی سری F می توان به مقاومت بالا ؛ تحمل بالای بارهای عمودی و افقی ؛ دنده های چند استیج برای تامین سرعت های خروجی پایین ، سری  F37تا F157 دارای ویژگی کاهش بک لش و… را می توان اشاره نمود .

گیربکس آویز

دیدگاه شما: